KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12498103
nr 1249 8103
Ralph Judell
(f. 1935), Sverige
Oljemålning, Signerad, daterad 2000, "Stenbron". Olja på duk, 27x40
Ralph Judell, svensk bildkonstnär född 1935.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 22 april 2019
kl 18:48:11
22/4 18:17:13